Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje rodina

      Moje rodina...to je u nás hodně široký pojem. Když jsem tenkrát odjížděla od maminky, netušila jsem, co mě v novém domově všechno čeká. Nějakou dobu mi to trvalo než jsem si zvykla, ale nakonec jsem spokojená.

      Mou rodinu bych rozdělila na lidskou a zvířecí část =) Tu lidskou tvoří dvě paničky a dva pánečci =) Jedna panička, tu mám moc ráda, i když ji až tak často nevidím. To je panička rozmazlovací =) Můžu s ní spát  v pelíšku, vozí mi samé super hračky a dobrůtky a občas si voláme =) K ní patří i jeden z pánečků, taky super lidský tvor. Potají se mi snaží cpát dobrotky, které bych neměla, ale moc mi chutnají, líbí se mu moje "cirkusové" kousky a dělá se mnou blbosti =)

p1030198.jpg

       Druhý páneček, toho mám moc ráda. Je přísnější to je fakt, ale spravedlivě a to beru. No a ty hry s ním...Nemají chybu! Vždyť ty jeho ruce se tak dobře koušou. Házet míček tak, aby proskákal všechny rohy bytu, umí jen on a ty honičky! To je teprve švanda největší. Občas mě i straší, ale já se nedám. S tímto pánečkem taky chodím v kruhu na výstavách a moc nám to jde. A nakonec druhá panička, prý oficiální, ale na to my moc nehrajem =) S ní je taky švanda, ale na pánečka nemá. Za to ale spolu jezdíme na agility, coursing a cvičit poslušnost. Má se mnou trpělivost a tak nám to spolu jde. Uči mě taky všelijaké kousky a dohlíží na to, abych měla vše co potřebuju.

  p1000318.jpg

      No a zvířecí část...Ta je u nás ještě větší. Mám tu kámoše Berrýska, prý je to morčátko. Mám ho ráda a nejradši ho pěkně, od paty až k hlavě olizuju =) Pak je tu Alfíček, malý bílý křečík, ale toho moc neznám, ráda na něj koukám, ale víc prý nemůžu. Taky se mnou bydlí čtyři potkaní kluci. Moc ráda bych si s něma hrála, ale oni moc nechtějí, tak je nechávám být.

      No a nakonec je tu s náma ještě můj největší kamarád  Bastien - pes plemene cane corso, který s náma bydlí od 4.9. 2010 a hned jsme si začali hezky rozumět. Sice jsem mu musela nejdřív dát najevo, že já jsem u pánečků ta první, ale on to hned pochopil a teď spolu hlavně lumpačíme a panička říká, že máme vždycky doma jako po výbuchu =) Pokud se chcete podívat i na jeho stránky stačí kliknout =)

 

p1160849.jpg

 

      Pokud vás zajímá i má zvířecí - "hlodavčí" rodina, podívejte se na stránky chovatelské stanice Rosydem, kterou má moje panička. Stačí k tomu jediný klik sem =)

 

p1130809.jpg p1130211.jpg

p1010528.jpg