Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstavy

 

S Angelkou se již dalších výstav zúčastňovat nebudeme =)

Krajská výstava psů Vyškov 17.3.2012 - VD1, Z. Jílková
"2,5r. fena, hlava s mírně delším nosem, předkus, mírně delší tělesný rámec, dobře osvalené končetiny, výborné předvedení v pohybu i ve statice." (otevřená)

- letos už jsme od paní rozhodčí nedostali tak pěknou známku, ale i tak nás chválila a několikrát opakovaně ocenila Angelčino osvalení a předvedení. Myslím, že bylo opravdu proč, protože Angie byla zkrátka užasná. Snad to za tu dobu, kdy si dáme od výstav pauzu, nezapomene =)

Krajská výstava psů Zlín 28.5.2011 - V1, VT, Z. Jílková

"1 3/4 letá fena, hezká fenčí hlava, předkus, silná kostra s dobře utvářeným hrudníkem, pevné osvalené končetiny, lehce delší tělo, výborné předvedení." (mezitřída)

- Angelka celý den byla nějaká rozjančená, tak jsem se dopředu děsila co bude dělat v kruhu, ale uplně zbytečně, opět byla jako profík =) Paní rozhodčí byla moc příjemná a patřila k těm, co se s pejsky chtějí seznámit, takže i následně k těm, které Angie poskákala =)

Speciální výstava Francouzských buldočků MSBMK 7.5.2011 - VD3, H. Ahrens (A)

"Vyšší fena, středně silné kostry, méně typická hlava s delší nosní partií, mosní otvory dobře otevřené, dobře postavené uši, hrudník by měl být hlubší, bederní partie méně zaoblená, temperamentní pohyb." (mezitřída)

- Angelku jsem hlásila původně na krajskou výstavu, ale až na místě mi řekli, že to nejde a tak jsme se náhle ocitly ve speciální. Proto nás ani nepřekvapila známka a posudek - víceméně to znamená pořád to samé - delší čumáček a atletické tělo - akorát pro buldočku agiliťačku =) Co se týče předvádění, byla Angie skvělá.

Krajská výstava psů Vyškov 19.3.2011 - V1, VT, KV, A.Mudra

"Fenka, 1,5roku, střední kostry, správný formát, rovný hřbet, dobře formovaná bedra, hlezna dobrá, výrazné oční partie, dobré úhlení, volnější spěnky hrudních končetin, aktivní pohyb" (mezitřída)

- Angelka byla zlatíčko, hezky se předváděla. Bohužel díky častějším návštěvám veterináře v poslední době se bála na stole. Pan rozhodčí ale moc hodný, nenutil ji a prohlédl si ji na zemi.

Krajská výstava psů Ostrava 15.8.2010 - V1, VTM, Ing. A. Košťálová

"Téměř roční fena, maličko delší čenichová partie, korektní: stavba těla, síla kostry, pigmentace, osvalení, mechanika pohybu." (tř. mladých)

- paní rozhodčí byla moc hodná a když viděla, že Angie velice zajímají okolní pachy v koberci, nechala ji udělat si kolečko "nanečisto". Pak už Angie šla normálně a v záverečných soutěžích, i když nevyhrála, se předvedla naprosto perfektně.

Mezinárodní výstava psů Brno 20.6.2010 - VD, M. Václavík

"10 měsíční fena, narostlá, celkově na vyšší noze, jemnější hlava s mírně delším nosem, korektní tělo, dobrý pohyb." (tř. mladých)

- ze začátku byla Angelka malinko roztěkaná, ale nakonec opět pěkné předvedení. Známku nijak významně neřešíme, konkurence byla velká a co rozhodčí to jiný názor - viz Angelčina výška před měsícem a teď , takže...=)

Krajská výstava psů Zlín 15.5.2010 - VN 1, 4. nejlepší dorost výstavy, M. Guniš

"Přátelská, korektně stavěná fena, standartní výška, jemnější hlava, pevný hřbet, prostorný hrudník, pěkná práce v kruhu." (tř. dorostu)

- Angelka se předvedla jako naprostý profík, hezky si šlapala, stála v postoji bez výrazného hnutí a za to taky od p. Guniše dostala pochvalu. Asi se jí líbil, protože při prohlídce zubů ho nezapomněla poskákat =) Tentokrát měla více sil (nebo lepší organizace výstavy?) a tak se hezky předvedla i v závěrečné soutěži a výsledek vidíte výše =)

Krajská výstava psů Vyškov 20.3.2010 - VN 1, Mgr. Ovesná

"7 měsíční fena, jemnější hlava, dobrý pigment, dosud měkkčí ve hřbetě, fena ve vývinu, slabší substance." (tř. dorostu)

 - Angelčina první výstava. Byla sice hodná, ale nějaký dobrák před náma na koberec upustil pamlsky, takže z celkového předvedení nic moc nebylo. V kruhu záverečné soutěže už byla moc unavená, takže to celé bojkotovala v leže a nedala si nic vysvětlit =)

 

snimek-003.jpg